Bukovina
Základní škola Bukovina,
okres Blansko

TURNAJ V RINGU 2013

TURNAJ V RINGU 2013 - sportovní kroužek V pondělí 27. 5. 2013 jsme ve sportovním kroužku pořádali turnaj v RINGU. Ringo je kolektivní hra s podobnými pravidly jako volejbal, jen místo míče se používá gumový nafukovací kroužek s kterým se háže přes síť, jako s létajícím talířem. Do které ruky kroužek chytíte, tou musíte i házet. Před turnajem jsme si vylosovali členy čtyř družstev. již dříve vybraná družstva jsme museli zrušit z důvodu nemoci dětí. Vylosovaná družstva: 1. družstvo kapitán Terezka Pytelová, členové - Alex Kupčík, Lukáš Bayer, Filip Bayer 2. družstvo kapitán Karel Horáček, členové - Vojtěch Tesař, Petr Burda, Bára Benešová, Antonín Sehnal 3. družstvo kapitán Stanislav Pařil, členové - Marian Kubica, Václav Kalinec, Veronika Hloušková, Aneta Pospíšilová 4. družstvo kapitán Deniska Kružíková, členové - Dominik Malík, Dan Janda, Agáta Pavezková Turnaj se hrál systémem "každý proti každému". Takže každé družstvo si zahrálo tři hry. Za každou vítěznou hru družstvo získalo 2 body. Po zdolání základního kola, hrála družstva se ziskem 2 bodů o třetí a čtvrté místo. Na 4. místě se umístilo po velkém boji družstvo č. 1. Terezky Pytelové, 3. místo získalo družstvo č. 3. Staníka Pařila. Družstva se ziskem čtyř bodů soutěžila o 1. a 2. místo v turnaji. Velmi těsně a po velmi vyrovnaném souboji pouze 14:15 se umístilo na 2. místě družstvo č. 2. Denisky Kružíkové, 1. místo a dort získalo družstvo č. 2. Karla Horáčka ve složení Kája, Vojta, Peťa, Barča a Tonda. Děti soutěžily jako správní sportovci a všechny si zaslouží velkou pochvalu. Díky vítěznému družstvu, které se rádo podělilo o svůj dort, si všechny děti pochutnaly na skvělém zákusku a snad i trošku zajedly zklamání, že tentokrát nestály na stupních vítězů ony. Sportu zdar! Renata Ilkaničová

Datum vložení: 27. 5. 2013 8:00
Datum poslední aktualizace: 2. 7. 2019 15:09
Autor: Správce Webu