Bukovina
Základní škola Bukovina,
okres Blansko

Kroužky ŠD - rozvrh, seznam dětí a platba II. pol. 2019/20

Vážení rodiče, některé vaše děti nemají stále zaplacenou družinu ani příspěvky na kroužky a pitný režim, prosím o zaplacení. Děkuji R. Ilkaničová 21. 2. 2020.

Dnes 21. 2. 2020 doplněny termíny RK a INF ÚT 1. ročník.

Termín platby kroužků a družiny na II. pol. 2019/20 byl do 14. 2. 2020

KROUŽKY ŠD II. pololetí 2019/20

Děti je možné do kroužků II. pololetí  přihlásit nebo je z něj odhlásit do 7. 2. 2020. Kroužky II. pol. začínají od měsíce února 2020. Nově přihlásit děti do kroužků je možné do RK a SP. Platba na II. pololetí - družina 500,-Kč, + příspěvky na kroužky: RK 200,-Kč, INF 50,-Kč, SP 50,-Kč, pitný režim 50,-Kč. Platbu proveďte, prosím, do 14. 2. 2020.

Děkuji R. Ilkaničová

 

Pondělí

Informatika 11:40 - 12:25   2. ročník

Bernatský, Ličbinský, Maceček, Pilař, Quitta, Turčinek, Šenk                                  

 

Sportovní kroužek 13:30 - 14:15  1. a 2. ročník

Bernantský, Dekanová, Hybnerová, Jedličková, Ličbinský, Neupauerová, Pilař, Turčinek, Šenk K., Horáčková, Hrdličková, Marinec, Růžička, Šenk O., Šuterová, Tříska , Ferencová, Šilhanová                                                                                                                                      

Sportovní kroužek 14:30 - 15:15  3. – 5. ročník

Auer, Kneifl, Kotulan, Papežíková, Pospíšil, Svobodová, Vojtěchovský, Marincová, Růžičková, Smílková, Šenk, Ferenc, Hybnerová K., Stránská, Zlámal, Zabadal, Auerová , Doležel F., Doležel J. , Možná Markéta, Možná Magda

                                                                                         

Úterý

Rukodělný kroužek 11:40 - 12:25     1. ročník

Horáčková, Hrdličková, Marinec, Růžička, Šuterová, Tříska, Šmídová, Šenk O.    

3. 3. 2020    17. 3.    31. 3.   14. 4.    28. 4.    12. 5.    26. 5.    9. 6. konec kroužku        

 

Informatika 11:40 - 12:25     1. ročník

Horáčková, Hrdličková, Malének, Marinec, Růžička, Šenk, Šuterová, Tříska 

25. 2. 2020    10. 3     24. 3.    7. 4.     21. 4.    5. 5.     19. 5.     2. 6.    16. 6. konec kroužku

 

Rukodělný kroužek 15:30 - 16:15     3. - 5. ročník

Ferencová, Kneifl, Možná Mag., Papežíková, Pospíšil, Svobodová, Šilhanová, Smílková, Hejdová, Hybnerová K., Hybnerová M., Stránská, Šilhan

        

Středa

Informatika 11:40 - 12:25     3. ročník 

Doležel F., Doležel J., Dvořáčková R., Ferencová, Vojtěchovský, Auer, Kotulan, Zabadal, Kneifl                                                                                                                    

 

Informatika 14:30 - 15:15     3. – 4. ročník

Šenk, Smílková, Růžičková, Neupauerová, Marincová, Sedlák, Možná Mag., Svobodová, Šilhanová, Pospíšil                                                                                                     

 

Čtvrtek

Rukodělný kroužek 11:40 - 12:25     2. ročník

Dekanová, Hybnerová, Jedličková, Kotulanová, Ličbinský, Maceček, Možná T., Neupauerová, Pilař, Turčinek, Žabenský,                                                                                                                                                                                                           

Náboženství 13:15 – 14:00

Malíková, Šenkeříková, Možná T., Možná Mark., Auer, Auerová, Quitta, Možná Mag., Horáčková                                                                                                                                

 

Pátek

Informatika 11:40 – 12:25  2. ročník

Dekanová, Hybnerová, Jedličková, Kotulanová, Možná T., Neupauerová     

 

 

   

Datum vložení: 21. 2. 2020 19:56
Datum poslední aktualizace: 25. 2. 2020 13:42
Autor: R. Ilkaničová

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kde nás najdete?

Informace e-mailem

Novinky e-mailem