Bukovina
Základní škola Bukovina,
okres Blansko

Rozdělení žáků do kroužků ŠD I. pol. 2019/20

Termíny a rozpis dětí v kroužcích

KROUŽKY ŠD I. pololetí 2019/20

Pondělí

Informatika 11:40 - 12:25   2. ročník

Bernatský, Ličbinský, Maceček, Pilař, Quitta, Turčinek, Šenk                                  

 

Sportovní kroužek 13:30 - 14:15  1. a 2. ročník

Bernantský, Dekanová, Hybnerová, Jedličková, Ličbinský, Neupauerová, Pilař, Turčinek, Šenk K., Horáčková, Hrdličková, Marinec, Růžička, Šenk O., Šuterová, Tříska                                                                                                                                        

Sportovní kroužek 14:30 - 15:15  3. – 5. ročník

Auer, Kneifl, Kotulan, Papežíková, Pospíšil, Svobodová, Šilhanová, Vojtěchovský, Marincová, Růžičková, Smílková, Šenk, Ferenc, Hybnerová K., Stránská, Šilhan, Zlámal, Zabadal, Auerová                                                                                            

Úterý

Rukodělný kroužek 11:40 - 12:25     1. ročník

Horáčková, Hrdličková, Marinec, Růžička, Šuterová, Tříska, Šmídová           

1. 10., 15. 10., 5. 11., 19. 11., 3. 12., 17. 12., 14. 1., 28. 1.

 

Informatika 11:40 - 12:25     1. ročník

Horáčková, Hrdličková, Malének, Marinec, Růžička, Šenk, Šuterová, Tříska 

8. 10., 22. 10., 12. 11., 26. 11., 10. 12., 7. 1., 21. 1.

 

Rukodělný kroužek 15:30 - 16:15     3. - 5. ročník

Auer, Ferencová, Kneifl, Možná Mag., Papežíková, Pospíšil, Svobodová, Šilhanová, Smílková, Hejdová, Hybnerová K., Hybnerová M., Stránská, Šilhan, Auerová 

        

Středa

Informatika 11:40 - 12:25     3. ročník 

Doležel F., Doležel J., Dvořáčková R., Ferencová, Pospíšil, Vojtěchovský, Auer, Kotulan, Zabadal                                                                                                                    

 

Informatika 14:30 - 15:15     3. – 4. ročník

Šenk, Smílková, Růžičková, Neupauerová, Marincová, Kneifl, Sedlák, Možná Mag., Svobodová, Šilhanová                                                                                                      

 

Čtvrtek

Rukodělný kroužek 11:40 - 12:25     2. ročník

Dekanová, Hybnerová, Jedličková, Kotulanová, Ličbinský, Maceček, Možná T., Neupauerová, Pilař, Turčinek, Žabenský,                                                                                                                                                                                                           

Náboženství 13:15 – 14:00

Malíková, Šenkeříková, Možná T., Možná Mark., Auer, Auerová, Quitta, Možná Mag., Horáčková                                                                                                                                

 

Pátek

Informatika 11:40 – 12:25  2. ročník

Dekanová, Hybnerová, Jedličková, Kotulanová, Možná T., Neupauerová                                                                                                                                                              

Datum vložení: 27. 9. 2019 17:13
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2019 17:19
Autor: Renata Ilkaničová

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kde nás najdete?

Informace e-mailem

Novinky e-mailem