Bukovina
Základní škola Bukovina,
okres Blansko

ZŠ Březina - vědomostní soutěž malotřídních škol

ZŠ Březina - vědomostní soutěž malotřídních škol

ZŠ Březina - vědomostní soutěž malotřídních škol

Ve středu 30. 5. 2018 jsme se zúčastnili nové vědomostní soutěže malotřídních škol v ZŠ Březina pro žáky 4. a 5. ročníku. Otázky testů byly ze všeobecných znalostí - Čj,  M, Prv, Př, Vl a Aj. Každá otázka byla bodově ohodnocena. Soutěže se zúčastnilo 6 škol - Březina, Šebrov, Rudice, Doubravice, Kotvrdovice a Bukovina, celkem 17 žáků. Nejvíce bodů získala žákyně  ZŠ Rudice 115 bodů, druhé místo získal žák ZŠ Doubravice 91,5 bodu, třetí místo získal žák naší školy Jakub Hejda 90bodů. Žáci naší školy -  Václav Růžička získal 88 bodů a Bára Turčínková 85 bodů.

Gratuluji

R. Ilkaničová

Datum vložení: 30. 5. 2018 23:08
Datum poslední aktualizace: 25. 6. 2019 23:10
Autor:

Kde nás najdete?

Informace e-mailem

Novinky e-mailem