Bukovina
Základní škola Bukovina,
okres Blansko

Poděkování

Základní škola Bukovina děkuje všem sponzorům i pomocníkům z řad rodičů a přátel školy:

2014/2015

• Obci Bukovina za podporu školních akcí a všestrannou spolupráci potřebnou pro chod školy.
  • Obci Bukovinka za spolupráci a zapůjčování sálu pro akce školy.
  •  Paní Možné, Benešové a Kubicové ze SRPŠ za pomoc škole při spoluorganizování akcí školy a finanční příspěvky.
  •  Všem rodičům zapojeným do SRPŠ, kteří se tak podílejí na spolufinancování akcí školy.
  • Školské radě za spolupráci.
  • Panu starostu Blažíkovi za ozvučení Vánoční besídky.
  • Paní Kolářové za spolupráci.
  • Základní a mateřské škole Březina za možnost dovozu obědů a za spolupráci při plaveckém výcviku a školních akcích.
  • Mateřské škole Bukovinka za spolupráci na školních akcích.
  • ZŠ a MŠ Křtiny za spolupráci při sportovních akcích.
  • Panu Raabovi za aktivní spolupráci při zlepšování bezpečnosti žáků v okolí školy
  • Manželům Ducháčkovým za spolupráci na sportovních akcích.
  • SDH Bukovina za spolupráci a organizaci občerstvení při akcích školy.
  • Panu Tajnaiovi a jeho firmě za pomoc při realizaci projektu Zahrada k učení - dovozu zeminy, usazení jezírka a pomoc při vyklízení jídelny.
  • Paní Tajnaiové a její firmě za sponzorský dar - pohoštění na maškarním bále.
  • RC Brouček a RC Sluníčko za spolupráci.
  • Rodičům a rodinným příslušníkům za pomoc při brigádě na školní zahradě v rámci projektu Zahrada k učení (Zelený den).
  • Sponzorovi z řad rodičů, který přispěl významnou částkou           20 000,- Kč škole na rozvoj vzdělávání dětí.
  • Panu Jandovi za montáž žaluzií do třídy.
  • Všem rodičům, dětem a přátelům, kteří hlasovali pro náš projekt Zahrada k učení a pomohli nám tím k získání částky 10 000,- Kč.
  • Paní Opletalové za vánočního pečení s dětmi.
  • Panu místostarostovi Malíkovi a panu Luďkovi Fialovi za opravu vadného odtoku kanalizace ve školní jídelně.
  • Panu Novákovi a jeho firmě za rychlou realizaci pokládky PVC v jídelně.
  • Panu Luďku Fialovi a místostarostovi Malíkovi za opravu odpadu v jídelně.
  • Panu Jurzovi za pohotovostní a údržbové opravy elektroinstalace.
  • Panu Malíkovi A. za výrobu a montáž nového podstavce linky do školní jídelny a paní Malíkové za pomoc opětovnou montáži linky.
  • Firmě Maxtron za provozování internetu.
  • Panu Pernicovi za správu PC učebny a školní PC sítě.
  • A všem, kteří nás podporují a spolupracují, děkujeme.

2013/14

• Práci vedení SRPŠ - paní Benešové, paní Možné, paní Kubicové za spoluorganizování akcí pro děti - zážitkové bubnování, soutěžní sportovní odpoledne, maškarní ples, besídka ZŠ - jarmark.
  • Všem rodičům, zapojených do SRPŠ, kteří tak finančně podporují akce školy.
  • Školské radě za spolupráci a podporu školy - předsedkyni paní Koudarové, paní Ondráčkové za obec, paní Hlouškové za rodiče.
  • Obci Bukovinka za podporu a spolupráci - poskytnutí sálu k vánoční besídce školy a maškarnímu plesu, za přispění na pomůcky pro žáky 1. ročníku.
  • Základní a Mateřské škole Březina za spolupořádání akcí - výletů, plaveckého výcviku, zájezdů do Lipky, za možnost dovážení obědů.
  • Mateřské školce Bukovinka za spolupráci a spolupořádání kulturních akcí pro děti.
  • Panu Raabovi za jeho dlouhodobou aktivitu na podporu zlepšení bezpečnosti dětí v okolí školy.
  • Paní Dekanové za pomoc při získávání grantu na finanční podporu měřičů rychlosti u školy.
  • Panu Dekanovi za pořádání přednášek s cestovatelskou a naučnou tématikou, který výtěžek 1200,- Kč daroval škole.
  • Paní Kubicové za dovoz obědů ze ZŠ Březina.
  • Manželům Ducháčkovým za spoluorganizování a sponzorování akcí pro děti a mládež z naší školy i obce.
  • Společnosti AVE za pořádání sportovní akce S AVE na ledě.
  • Ochotným tatínkům za přípravu a úklid sálu při pořádání vánoční besídky.
  • Paní Horáčkové a Pavezkové za krásné vánoční dekorace k výzdobě školy.
  • Paní Opletalové za pomoc při pečení vánočního cukroví.
  • Slečně Patakiové za zážitkové divadlo pro žáky školy.
  • Všem rodičům a přátelům školy, kteří nám pomáhali při sbírání počítačů v rámci soutěže recyklohraní.
  • Všem za neustálou podporu při sběru baterií a drobného elektomateriálu, za který škola získává body a kupuje si pomůcky a potřeby pro žáky.
  • Firmě KOMES za realizaci počítačové učebny.
  • Panu Pernicovi za dlouhodobou správu počítačové učebny.
  • Firmě Maxtron za provozování internetu.
  • Hasičům obce Bukovina za poskytnutí občerstvení na sportovních akcí školy a obce.
  • A všem, kteří nás podporují a spolupracují, děkujeme.

• Rodičům za aktivitu ohledně založení SRPŠ
  • Panu Dekanovi za uspořádání přednášek o Austrálii a Novém Zélandu a sponzorský dar - výtěžek z besed, 1000,- Kč
  • Sdružení Tereza za možnost získat dar na opravu studánek
  • Základní škole Březina za spolupráci při školních akcích