Základní škola Bukovina,
okres Blansko
Bukovina 66, 679 05 Křtiny
Kroužky ŠD - rozvrh, seznam dětí a platba II. pol. 2019/20
Vážení rodiče, některé vaše děti nemají stále zaplacenou družinu ani příspěvky na kroužky a pitný režim, prosím o zaplacení. Děkuji R. Ilkaničová 21. 2. 2020.
Dnes 21. 2. 2020 doplněny termíny RK a INF ÚT 1. ročník.
Termín platby kroužků a družiny na II. pol. 2019/20 byl do 14. 2. 2020
KROUŽKY ŠD II. pololetí 2019/20
Děti je možné do kroužků II. pololetí přihlásit nebo je z něj odhlásit do 7. 2. 2020. Kroužky II. pol. začínají od měsíce února 2020. Nově přihlásit děti do kroužků je možné do RK a SP. Platba na II. pololetí - družina 500,-Kč, + příspěvky na kroužky: RK 200,-Kč, INF 50,-Kč, SP 50,-Kč, pitný režim 50,-Kč. Platbu proveďte, prosím, do 14. 2. 2020.
Děkuji R. Ilkaničová
Pondělí
Informatika 11:40 - 12:25 2. ročník
Bernatský, Ličbinský, Maceček, Pilař, Quitta, Turčinek, Šenk
Sportovní kroužek 13:30 - 14:15 1. a 2. ročník
Bernantský, Dekanová, Hybnerová, Jedličková, Ličbinský, Neupauerová, Pilař, Turčinek, Šenk K., Horáčková, Hrdličková, Marinec, Růžička, Šenk O., Šuterová, Tříska , Ferencová, Šilhanová
Sportovní kroužek 14:30 - 15:15 3. – 5. ročník
Auer, Kneifl, Kotulan, Papežíková, Pospíšil, Svobodová, Vojtěchovský, Marincová, Růžičková, Smílková, Šenk, Ferenc, Hybnerová K., Stránská, Zlámal, Zabadal, Auerová , Doležel F., Doležel J. , Možná Markéta, Možná Magda
Úterý
Rukodělný kroužek 11:40 - 12:25 1. ročník
Horáčková, Hrdličková, Marinec, Růžička, Šuterová, Tříska, Šmídová, Šenk O.
3. 3. 2020 17. 3. 31. 3. 14. 4. 28. 4. 12. 5. 26. 5. 9. 6. konec kroužku
Informatika 11:40 - 12:25 1. ročník
Horáčková, Hrdličková, Malének, Marinec, Růžička, Šenk, Šuterová, Tříska
25. 2. 2020 10. 3 24. 3. 7. 4. 21. 4. 5. 5. 19. 5. 2. 6. 16. 6. konec kroužku
Rukodělný kroužek 15:30 - 16:15 3. - 5. ročník
Ferencová, Kneifl, Možná Mag., Papežíková, Pospíšil, Svobodová, Šilhanová, Smílková, Hejdová, Hybnerová K., Hybnerová M., Stránská, Šilhan
Středa
Informatika 11:40 - 12:25 3. ročník
Doležel F., Doležel J., Dvořáčková R., Ferencová, Vojtěchovský, Auer, Kotulan, Zabadal, Kneifl
Informatika 14:30 - 15:15 3. – 4. ročník
Šenk, Smílková, Růžičková, Neupauerová, Marincová, Sedlák, Možná Mag., Svobodová, Šilhanová, Pospíšil
Čtvrtek
Rukodělný kroužek 11:40 - 12:25 2. ročník
Dekanová, Hybnerová, Jedličková, Kotulanová, Ličbinský, Maceček, Možná T., Neupauerová, Pilař, Turčinek, Žabenský,
Náboženství 13:15 – 14:00
Malíková, Šenkeříková, Možná T., Možná Mark., Auer, Auerová, Quitta, Možná Mag., Horáčková
Pátek
Informatika 11:40 – 12:25 2. ročník
Dekanová, Hybnerová, Jedličková, Kotulanová, Možná T., Neupauerová
Datum poslední aktualizace: 25. 2. 2020 13:42