Základní škola Bukovina,
okres Blansko
Bukovina 66, 679 05 Křtiny
Rozdělení žáků do kroužků ŠD 2018/19
Logika, Náboženství, Flétna
Pondělí
Informatika
11:40 - 12:25
- 2. ročník
- Kotulan, Sedlák, Auer, Doležel F., Doležel J., Ferencová, Svobodová,
- Šilhanová, Pospíšil, Vojtěchovský, Dvořáčková R., Zabadal
Sportovní kroužek
13:30 - 14:15
- Maceček, Dekanová, Kotulan, Ličbinský, Auer, Papežíková, Hybnerová M., Kotulanová, Neupauerová, Jedličková, Kneifl, Sedlák, Pilař, Turčinek, Ferencová
14:30 - 15:15
- Ondráček, Svoboda, Šilhan, Raab, Zlámal, Auerová, Šenk, Neupauerová, Quitta, Ferenc, Šilhanová, Vojtěchovský, Růžička, Svobodová, Pospíšil, Doležel F., Doležel J., Smílková, Stránská
Úterý
Rukodělný kroužek
11:40 - 12:25
1. ročník
- 1. skupina: Žabenský, Maceček, Ličbinský, Pilař, Quitta, Turčinek, Bernatský
- 2. 10. 16. 10. 6. 11. 20. 11. 4. 12. 18. 12. 8. 1. 22. 1.
- 2. skupina: Dekanová, Hybnerová, Kotulanová, Neupauerová, Jedličková, Možná T.
- 9. 10. 23. 10. 13. 11. 27. 11. 11. 12. 18. 12. 15. 1. 29. 1.
Informatika
13:30 - 14:15
- 4. ročník
- Stránská, Šilhan, Raab, Zlámal, Auerová, Hybnerová M., Hybnerová K., Ferenc, Dvořáčková N.
Rukodělný kroužek
14:30 - 15:15
- 3. - 5. ročník
- 1. skupina: Smílková, Marincová, Šenkeříková, Malíková, Možná, Auerová, Stránská
- 2. 10. 16. 10. 6. 11. 20. 11. 4. 12. 18. 12. 8. 1. 22. 1.
- 2. skupina: Benešová, Šilhan, Raab, Zlámal, Hybnerová M., Hybnerová K., Quitta, Ferenc, Dvořáčková, Šenk, Růžička
- 9. 10. 23. 10. 13. 11. 27. 11. 11. 12. 18. 12. 15. 1. 29. 1.
Středa
Informatika
11:40 - 12:25
- 1. ročník
- Maceček, Ličbinský, Hybnerová, Kotulanová, Neupauerová, Jedličková, Možná, Turčinek
Doučování
13:15 - 14:00
- Ferenc, Šilhan, Doležel J.
Informatika
13:30 - 14:15
- 3. ročník
- Smílková, Šenk, Neupauerová, Marincová, Možná, Růžičková, Hejdová
FLÉTNA
15:30 - 16:15
- Možná M., Možná T., Ličbinský, Neupauerová Doub., Jedličková, Šenk K.,, Dekanová, Auer
FLÉTNA
16:15 - 17:00
- Hybnerová M., Auerová
Čtvrtek
Rukodělný kroužek
11:40 - 12:25
- 2. ročník
- Auer, Ferencová, Kotulan, Papežíková, Šilhanová, Dvořáčková R., Pospíšil, Možná Mag., Kneifl, Sedlák
NÁBOŽENSTVÍ
13:15 - 14:00
- Quitta,P., Ondráček, Auerová, Šenkeříková, Malíková, Možná Mag., Auer, Pilař, Možná T., Možný Š., Možná M.
Doučování
13:15 - 14:15
- Papežíková, Doležel J., Hanáková E., Hanáková M., Kneifl
LOGIKA
14:30 - 16:00
- Kneifl, Šenk, Šilhan, Auerová, Ondráček, Zlámal, Ferencová, Raab, Zabadal, Šilhanová
Datum vložení:
1. 10. 2018 22:55
Datum poslední aktualizace: 25. 6. 2019 23:00
Datum poslední aktualizace: 25. 6. 2019 23:00