Bukovina
Základní škola Bukovina,
okres Blansko

Informace družiny 2018/19

Informace družiny 2018/19

Provoz školní družiny

Školní družina bude v provozu od 4. 9. 2018

Provoz ŠD bude pravidelně od 11:30 hod. - 17:00 hod.

Obuv a oblečení pro pobyt venku nejsou povinné, škola ale pak nezodpovídá za ušpiněné a poškozené oblečení.

OMLOUVÁNÍ – dítě bude omluveno pouze tehdy, přinese-li po příchodu do školy písemnou omluvenku řádně podepsanou od rodičů. Totéž platí i při dřívějším odchodu z družiny.

Telefonické omluvy nebudou přijímány! Dítě bude předáno při odchodu ze školní družiny jen zplnomocněné osobě, která bude uvedena rodiči v seznamu zplnomocněných osob. Proto, prosím, zapište do seznamu všechny osoby, které mohou vaše dítě vyzvedávat ze školní družiny i při neočekávaných situacích např. nemoc, nevolnost, vaše náhlá nepřítomnost atd.

V rámci školní družiny nabízí škola tyto kroužky:

  • SPORTOVNÍ KROUŽEK - míčové hry, sportovní hry, atletika, bruslení, / VÁNOČNÍ DESETIBOJ O PERNÍKOVOU CHALOUPKU /
  • RUKODĚLNÝ KROUŽEK - různé výtvarné techniky, práce s hlínou, malba na sklo, porcelán, batika atd.
  • INFORMATIKA - základní znalosti práce s PC, internet, PC hry

Kroužky, které jsou dětem nabízeny, probíhají v rámci družiny. Je tedy nutné vyplnit přihlášku do školní družiny i v případě, pokud dítě navštěvuje pouze kroužek. Děti, čekající po vyučování na autobus, čekají ve školní družině = navštěvují školní družinu.

Poplatek

Poplatek za školní družinu je100,- Kč měsíčně. Paušální poplatek slouží škole k částečnému pokrytí neinvestičních nákladů / elektřina, vytápění /. Výběr peněz bude prováděn vždy na začátku pololetí, částka za I. pololetí září – leden je 500,-Kč, žák dostane řádnou stvrzenku. Pokud do konce měsíce září nebude částka uhrazena, dítě bude ze školní družiny vyloučeno.

Na začátku školního roku vybíráme příspěvek od každého žáka 100,- Kč na pořízení nových pomůcek do družiny /stavebnice, hračky, stolní hry, fixy, pastelky…/

Kroužky příspěvek jednorázově, při zápisu 50,- Kč na 1. pololetí za kroužek, za Rukodělný kroužek na 1. pololetí děti uhradí 200,-Kč.

Na začátku 2. pololetí se poplatek opakuje, popř. je možné se v této době odhlásit. Platba kroužků se použije na zakoupení potřeb pro zájmové kroužky / papíry, barvy, hlína, provázky, stuhy, papíry do tiskárny, barvy do tiskárny, CD, míče, švihadla, trička na vystoupení, ceny do soutěží atd…/

Provoz kroužků bude zahájen v týdnu od 1. 10. 2018, žáci se mohou přihlašovat do kroužků do 17. září 2018.

Prosím vypište odchody dětí na září 2018, a na konci měsíce září pak na zbytek pololetí do družinových deníčků – vždy bude vylepena tabulka, změny odchodů pište také pouze do deníčků družiny.

PITNÝ REŽIM

Škola nabízí, v rámci plnění pitného režimu, denní vaření čaje. Platba probíhá současně s platbou za školní družinu - pololetní platba září – leden = 50Kč. Prosím, zaplaťte současně s platbou školní družiny do konce měsíce září. /Platba obsahuje zaplacení čaje, sirupů, cukru +cukrovinky na odměny při družinových soutěžích./

Datum vložení: 29. 8. 2018 10:41
Datum poslední aktualizace: 26. 6. 2019 10:43
Autor:

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kde nás najdete?

Informace e-mailem

Novinky e-mailem