Bukovina
Základní škola Bukovina,
okres Blansko

Rozdělení žáků do kroužků ŠD 2018/19

Logika, Náboženství, Flétna

Pondělí

Informatika

11:40 - 12:25

  • 2. ročník
  • Kotulan, Sedlák, Auer, Doležel F., Doležel J., Ferencová, Svobodová, 
  • Šilhanová, Pospíšil, Vojtěchovský, Dvořáčková R., Zabadal

Sportovní kroužek

13:30 - 14:15

  • Maceček, Dekanová, Kotulan, Ličbinský, Auer, Papežíková, Hybnerová M., Kotulanová, Neupauerová, Jedličková, Kneifl, Sedlák, Pilař, Turčinek, Ferencová

14:30 - 15:15

  • Ondráček, Svoboda, Šilhan, Raab, Zlámal, Auerová, Šenk, Neupauerová, Quitta, Ferenc, Šilhanová, Vojtěchovský, Růžička, Svobodová, Pospíšil, Doležel F., Doležel J., Smílková, Stránská

Úterý

Rukodělný kroužek

11:40 - 12:25 

1. ročník

  • 1. skupina: Žabenský, Maceček, Ličbinský, Pilař, Quitta, Turčinek, Bernatský
    • 2. 10.  16. 10.  6. 11.  20. 11.  4. 12.  18. 12.  8. 1.  22. 1.
  • 2. skupina: Dekanová, Hybnerová, Kotulanová, Neupauerová, Jedličková, Možná T.
    • 9. 10.  23. 10.  13. 11.  27. 11.  11. 12.  18. 12.  15. 1.  29. 1.

Informatika

13:30 - 14:15

  • 4. ročník
  • Stránská, Šilhan, Raab, Zlámal, Auerová, Hybnerová M., Hybnerová K., Ferenc, Dvořáčková N.

Rukodělný kroužek

14:30 - 15:15

  • 3. - 5. ročník
  • 1. skupina: Smílková, Marincová, Šenkeříková, Malíková, Možná, Auerová, Stránská
    • 2. 10.  16. 10.  6. 11.  20. 11.  4. 12.  18. 12.  8. 1.  22. 1.
  • 2. skupina: Benešová, Šilhan, Raab, Zlámal, Hybnerová M., Hybnerová K., Quitta, Ferenc, Dvořáčková, Šenk, Růžička
    • 9. 10.  23. 10.  13. 11.  27. 11.  11. 12.  18. 12.  15. 1.  29. 1.

Středa

Informatika

11:40 - 12:25

  • 1. ročník 
  • Maceček, Ličbinský, Hybnerová, Kotulanová, Neupauerová, Jedličková, Možná, Turčinek

Doučování

13:15 - 14:00

  • Ferenc, Šilhan, Doležel J.

Informatika

13:30 - 14:15 

  • 3. ročník
  • Smílková, Šenk, Neupauerová, Marincová, Možná, Růžičková, Hejdová

FLÉTNA

15:30 - 16:15

  • Možná M., Možná T., Ličbinský, Neupauerová Doub., Jedličková, Šenk K.,, Dekanová, Auer

FLÉTNA

16:15 - 17:00

  • Hybnerová M., Auerová

Čtvrtek

Rukodělný kroužek

11:40 - 12:25   

  • 2. ročník
  • Auer, Ferencová,  Kotulan, Papežíková, Šilhanová, Dvořáčková R., Pospíšil, Možná Mag.,  Kneifl, Sedlák

NÁBOŽENSTVÍ

13:15 - 14:00

  • Quitta,P., Ondráček, Auerová, Šenkeříková, Malíková, Možná Mag., Auer, Pilař, Možná T., Možný Š., Možná M.

Doučování

13:15 - 14:15

  • Papežíková, Doležel J., Hanáková E., Hanáková M., Kneifl

LOGIKA

14:30 - 16:00

  • Kneifl, Šenk, Šilhan, Auerová, Ondráček, Zlámal, Ferencová, Raab, Zabadal, Šilhanová
Datum vložení: 1. 10. 2018 22:55
Datum poslední aktualizace: 25. 6. 2019 23:00
Autor:

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kde nás najdete?

Informace e-mailem

Novinky e-mailem